Упаковка для продуктів глибокої заморозки (м’ясні напівфабрикати, пельмені, фрукти, овочі, морепродукти, інше)

Упаковка для продуктів глибокої заморозки (м’ясні напівфабрикати, пельмені, фрукти, овочі, морепродукти, інше)

Сьогодні, упаковка для продуктів глибокої заморозки є головним інструментом для безпечного та довготривалого збереження продуктів харчування даної групи. Завдяки спеціалізованим пакувальним матеріалам досягається не тільки захист м’ясних напівфабрикатів, овочів або фруктів від факторів зовнішнього впливу, але й зберігаються всі смакові властивості харчової продукції після розмороження.

Відмінна герметичність, стійкість до розтріскування під впливом холоду та конструкційна міцність роблять спеціалізовану упаковку для продуктів глибокої заморозки вдалим вибором, як для довготривалого збереження, так і для безпечного транспортування. Окрім відмінних характеристик «заморожених упаковок», саме пакувальну продукцію даного типу найчастіше обирають, як інструмент реклами. На упаковках заморожених продуктів харчування сьогодні можна побачити не тільки інформацію про вміст пакету, але й яскравий логотип підприємства. Можливість ефектно представити фірмовий стиль компанії роблять упаковку для продуктів глибокої заморозки з логотипом потужним механізмом для реалізації маркетингової стратегії підприємства.

Для того, щоб брендовані пакувальні матеріали для продуктів глибокої заморозки були не тільки красивими, але й відповідали всім вимогам механічної міцності та герметичності їх виробництво варто довіряти тільки кваліфікованим експертам.

Замовити виготовлення упаковки для продуктів глибокої заморозки в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП – це вдалий вибір для дизайнерського розроблення та професійного виготовлення пакувальних матеріалів для будь-яких морожених продуктів харчування. Саме в нас Ви можете замовити не тільки розроблення упаковки для продуктів глибокої заморозки оптом або у роздріб, але й придбати якісну поліетиленову продукцію будь-якого цільового призначення. Це можуть бути, як  яскраві пакети з петлевою ручкою або пакети типу «Банан», так і пакети для одягу або пакети для шин.

Основними перевагами замовлення поліетиленової продукції від компанії «ЛОГО ГРУП» є:

  • Команда досвідчених технологів та дизайнерів;
  • Парк професійного обладнання;
  • Можливість виготовлення упаковки будь-якого рівня складності;
  • Використання високоякісної та екологічно безпечної сировина;
  • Доступна цінова політика та зручна система знижок для постійних клієнтів.

Замовити швидке виготовлення поліетиленової продукції в Україні Ви можете, як оптом, так і у роздріб. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами «ЛОГО ГРУП».

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це дизайнерське виготовлення поліетиленової продукції з гарантією якості та оперативна доставка у будь-яку точку України.